| Materiał obudowy | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Kierunek | Dwukierunkowy |
| Napięcie | 110V,220V |
| Packaging Details | wooden box |
| Delivery Time | 5-10 days |
| materiał | 304 ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Długość ramienia | 490 mm |
| Maksymalne obciążenie słupa | 80 kg |
| Zasilanie | 220 V ± 10%, 110 V ± 10% |
| Napięcie robocze silnika | DC12V |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Kierunek | Dwukierunkowy |
| Napięcie | 110V,220V |
| Packaging Details | wooden box |
| Delivery Time | 5-10 days |
| materiał | 304 ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Długość ramienia | 490 mm |
| Maksymalne obciążenie słupa | 80 kg |
| Zasilanie | 220 V ± 10%, 110 V ± 10% |
| Napięcie robocze silnika | DC12V |
| materiał | 304 ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Długość ramienia | 490 mm |
| Maksymalne obciążenie słupa | 80 kg |
| Zasilanie | 220 V ± 10%, 110 V ± 10% |
| Napięcie robocze silnika | DC12V |
| materiał | 304 ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Nazwa produktu | Pełna bramka obrotowa |
| Gwarancja | 1 rok |
| typu | Pełny automatyczny |
| Środowisko pracy | Wewnątrz i na zewnątrz |
| Wilgotność | mniej niż 90% |
|---|---|
| Prędkość | 3s, 6s |
| Maksymalna długość wysięgnika | 4.5m |
| Prędkość obrotowa | 1400 obr./min |
| Kolor | Opcjonalne |
| Working Environment | Indoor / Outdoor (Shelter) |
|---|---|
| Relative Humidity | ≤95% |
| Working Temperature | -40°C~55°C |
| Transit Speed | 30~40 persons/min |
| Driving Motor | DC Motor |
| Materiał obudowy | 304 ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Szerokość długość | 500--900MM |
| Czas wiodący | 3-5 dni roboczych po otrzymaniu płatności |
| Materiał silnikowy | Stal i aluminium |
| Typ silnika | Pędzel DC24v |
| silnik | Aluminiowy stop aluminium |
|---|---|
| Prędkość | 1,5,3 s, 6s |
| materiał | Stal |
| Moc | 80W |
| Kolor standardowy | Żółty; Pomarańczowy; Szary |