| Maksymalna długość wysięgnika | 3 metry |
|---|---|
| Napięcie | 110 V / 220 V. |
| Materiał silnika | Odlew aluminiowy |
| Materiał obudowy | STAL |
| Typ wysięgnika | Okrągły, perłowy, bawełniany wysięgnik |
| Szczegóły pakowania | Pudełko tekturowe |
|---|---|
| Delivery Time | 1-20 days |
| Payment Terms | T/T, L/C, Western Union |
| Możliwość Supply | 10000 zestawów / miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | CHINY |
| Motor Material | Die-casting Aluminum Alloy |
|---|---|
| CE Aprroval | YES |
| Boom Type | Straight |
| Automatic Gate | Yes |
| Optional Control | Yes |
| Motor Material | Die-casting Aluminum Alloy |
|---|---|
| CE Aprroval | YES |
| Boom Option | Straight |
| Highligh Feature | Safety |
| Optional Control | Yes |
| Speed | 3S,6S |
|---|---|
| Color | Optional |
| Motor Material | Die-casting Aluminum alloy |
| Housing Material | Steel |
| Boom Type | Straight Arm; Folding arm; Fence arm,Telescopic arm |
| Materiał obudowy | Żelazko |
|---|---|
| Prędkość silnika | 6s |
| Maksymalna długość ramienia | 6m |
| Kolor standardowy | Pomarańczowy |
| Pakiet Standard | Opakowanie kartonowe |
| Materiał obudowy | Żelazko |
|---|---|
| Prędkość silnika | 6s |
| Maksymalna długość belki | 4.5m |
| Standardowy kolor | Pomarańczowy |
| Pakiet Standard | Opakowanie kartonowe |
| Prędkość | 1s, 1.8s, 3s, 6s |
|---|---|
| Maksymalna długość ramienia | 6m |
| Wiosna | Sprężyna naciskowa |
| Typ wysięgnika | Składany wysięgnik |
| Waga brutto | 68 kg |
| Motor Material | Die-casting Aluminum Alloy |
|---|---|
| CE Aprroval | YES |
| Boom Option | Straight |
| Highligh Feature | Safety |
| Optional Control | Yes |
| material | stainless steel |
|---|---|
| voltage | 110v/220v |
| Payment | T/T,L/T,Western Union |
| Packaging Details | Carton, wooden box |
| Delivery Time | 1-20 days |