| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Materiał silnika | stop aluminium |
| funkcja | Pełna automatyka |
| Napięcie | DC12V |
| Szczegóły pakowania | drewniany |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Materiał silnika | stop aluminium |
| funkcja | Pełna automatyka |
| Napięcie | DC12V |
| Szczegóły pakowania | drewniany |
| Materiał | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Zasilacz | AC220V |
| Komunikacja | RS485 |
| Kolor | srebro |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Kierunek | Dwukierunkowy |
| Napięcie | 110V,220V |
| Gwarancja | 1 rok |
| Komunikacja | RS232 |
| Kształt | typu mostkowego |
|---|---|
| wolt | 220V /110V |
| Moc znamionowa | 50 W |
| Kierunek obrotu | Podwójny kierunek |
| częstotliwość | 50 Hz/60 Hz |
| Packaging Details | Export Wooden Case |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 days depending on the quantity |
| Payment Terms | T/T,Western Union |
| Supply Ability | 1,000 set/month |
| Place of Origin | Shenzhen,China |
| Kształt | typu mostkowego |
|---|---|
| wolt | 220V /110V |
| Moc znamionowa | 50 W |
| Kierunek obrotu | Podwójny kierunek |
| Częstotliwość | 50 Hz/60 Hz |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Kierunek | Dwukierunkowy |
| Napięcie | 110V,220V |
| Packaging Details | wooden box |
| Delivery Time | 5-10 days |
| Długość ramienia | 500 ~ 900 mm |
|---|---|
| Zasilacz | 220 V ± 10%, 110 V ± 10% |
| Materiał silnika | Stal i stop aluminium |
| Typ silnika | Szczotka DC24V |
| Wilgotność względna | ≤95% |
| Materiał | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Długość ramienia | 490 mm |
| Maksymalna nośność słupa | 80kg |
| Zasilacz | 220V±10%, 110V±10% |
| Napięcie robocze silnika | DC12V |