| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Materiał silnika | stop aluminium |
| funkcja | Pełna automatyka |
| Napięcie | DC12V |
| Szczegóły pakowania | drewniany |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Materiał silnika | stop aluminium |
| funkcja | Pełna automatyka |
| Napięcie | DC12V |
| Szczegóły pakowania | drewniany |
| materiał | 304 ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Długość ramienia | 490 mm |
| Maksymalne obciążenie słupa | 80 kg |
| Zasilanie | 220 V ± 10%, 110 V ± 10% |
| Napięcie robocze silnika | DC12V |
| materiał | 304 ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Długość ramienia | 490 mm |
| Maksymalne obciążenie słupa | 80 kg |
| Zasilanie | 220 V ± 10%, 110 V ± 10% |
| Napięcie robocze silnika | DC12V |
| materiał | 304 ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Długość ramienia | 490 mm |
| Maksymalne obciążenie słupa | 80 kg |
| Zasilanie | 220 V ± 10%, 110 V ± 10% |
| Napięcie robocze silnika | DC12V |
| materiał | 304 ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Długość ramienia | 490 mm |
| Maksymalne obciążenie słupa | 80 kg |
| Zasilanie | 220 V ± 10%, 110 V ± 10% |
| Napięcie robocze silnika | DC12V |
| Close Opening Time | 0.5s |
|---|---|
| Housing Finished | Stainless Steel |
| Flap Speed | Adjustable |
| Flap Material | Oganic Glass |
| Infrared Photocell | Yes |
| Długość ramienia | 500 ~ 900 mm |
|---|---|
| Materiał silnikowy | Stal i aluminium |
| Zasilanie | 220 V ± 10%, 110 V ± 10% |
| Typ silnika | Szczotka DC24V |
| Prędkość tranzytu | 30 ~ 40 osób / min |
| Materiał szafki | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Mechanizm | Odlew aluminiowy ze stopu |
| Komunikacja | RS232 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Kierunek obrotu | w obie strony |
| Materiał | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Zasilacz | AC220V/110V |
| Komunikacja | RS485 |
| Środowisko pracy | Wewnątrz lub na zewnątrz |