| Zasilacz | 220V±10%, 110V±10% |
|---|---|
| Silnik napędowy | Silnik prądu stałego |
| Nazwać | Kołowrót statywu |
| Moc znamionowa | 36W |
| Kierunek obrotu | Moc znamionowa |
| Silnik napędowy | Silnik prądu stałego |
|---|---|
| Kierunek obrotu | Podwójny kierunek |
| Częstotliwość | 50/60Hz |
| siła napędowa | 3kg |
| Moc znamionowa | 36W |
| Materiał szafki | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Mechanizm | Odlew aluminiowy ze stopu aluminium |
| Certyfikat | ISO9001: 2008 |
| Prędkość tranzytu | 25 ~ 32 osób / min |
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał szafki | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Mechanizm | Odlew aluminiowy ze stopu |
| Komunikacja | RS232 |
| Funkcja | Wytrzymały |
| Gwarancja | 1 rok |
| Motor | AC Motor |
|---|---|
| Color | Optional |
| Speed | 3/6s |
| Max Boom Length | 6m |
| Boom Type | Straight, Folding boom; Fence boom |
| Humidity | less than 90% |
|---|---|
| Speed | 3s,6s |
| Max boom length | 6m |
| Rotational speed | 1400rpm |
| Color | Optional |
| Maksymalna długość ramienia | 4,5 metra |
|---|---|
| Typ wysięgnika | 2 Ogrodzenie ramienia |
| Materiał silnikowy | Stop aluminium |
| Napięcie | 110V/220v |
| Interfejs COM | RS485 |
| Prędkość | 3/6 sekundy |
|---|---|
| Moc nominalna | 120 W |
| Waga netto | 45 KG |
| napięcie | AC220V, AC110V |
| Cechy | Zwolnienie ręczne |
| Zastosowanie | System parkowania |
|---|---|
| Cechy | Automatyczna bariera |
| napięcie | AC220V, AC110V |
| Prędkość | 1,5-6 sekundy |
| Moc nominalna | 180 W |
| Protection Grade | IP44 |
|---|---|
| Rated Power | 120W |
| Net Weight | 50KG |
| Voltage | AC220V, AC110V |
| Application | Parking System |