products

Stalowa obudowa Automatyczna bramka bariery 100% cykl pracy 5-milimetrowy interfejs RS485

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Shenzhen, Chiny
Nazwa handlowa: WEJOIN
Orzecznictwo: CE, ISO
Numer modelu: WJDZ107
Minimalne zamówienie: 1 jednostka
Cena: negotiation
Szczegóły pakowania: Opakowanie kartonowe
Czas dostawy: 3-7 dni roboczych
Zasady płatności: T/T, Western Union
Możliwość Supply: 10000 jednostek / miesiąc
Szczegóły informacji
Prędkość: 1S, 3S, 6S Kolor: Opcjonalne
Materiał silnikowy: Odlew ciśnieniowy ze stopu aluminium Materiał obudowy: Stal
Typ wysięgnika: Straight Arm; Składane ramię; Ramię ogrodzeniowe, ramię teleskopowe Interfejs COM: RS485

opis produktu

Automatyczna bramka bariery

Opis:

Bramka barierowa WEDZ101, która jest produkowana przez naszą firmę, wykorzystuje najnowszą technologię automatyczną i inteligentny projekt w tej dziedzinie. Tymczasem nasze bramy barierowe mają zaawansowaną konstrukcję, taką jak sprzęgło humanizacyjne, urządzenie równoważące (np.), Które sprawia, że ​​nasza brama barierowa działa bezpieczniej i wygodniej. Ta brama barierowa nadaje się zarówno do parkingów krytych, jak i zewnętrznych, parkingów, bramek do przejazdów, składu towarów, przejazdów kolejowych, lokali komercyjnych, centrów handlowych z dostępem do bloków, szpitali, stadionów, centrów biznesowych itp.

Szybki szczegół:

A. Nazwa: Automatyczna bramka bariery

B. Napięcie: AC220V, AC110V

C. Prędkość: 1s, 3s, 6s

D. Waga netto: 60 kg

E. Zastosowanie: opłata za autostradę

F. Feature: Manual release

G. Pobór mocy: 300 W

H. Certyfikat: CE, ISO,

Seria produkcyjna

Model nr (WJDZ) Prędkość otwierania / zamykania Maksymalna długość belki Typ wysięgnika
101-16 6 sek 6m prosty bum
101-13 3 sekundy 4.5m prosty bum
101-11 1 sekunda 3m prosty bum
101-26 6 sek 5m 90 stopni, Przegubowy bom
101-23 3 sekundy 3m 90 stopni, Przegubowy bom
101-36 6 sek 5m 180 stopni, Przegubowy bom
101-33 3 sekundy 3m 180 stopni, Przegubowy bom
101-46 6 sek 4.5m Dwupoziomowy, płotowy boom
101-56 6 sek 4m Trójpoziomowy, płotowy boom

Dane techniczne:

Model WJDZ101
Temperatura pracy -35 ℃ ~ + 85 ℃
Napięcie 220 V ± 10%, 110 V ± 10%, 50/60 Hz
Pobór energii 300 W
Względna wilgotność ≤90%
Odległość zdalnego sterowania ≥30m
Masa netto 60 kg
Prędkość 1s, 3s, 6s
Wybierz parametr kierunek, długość, styl ramienia

Funkcje i funkcje:

1. Nowe urządzenie opóźniające, wykorzystujące precyzyjny proces CNC, zmniejszenie liczby powiadomień, zapobieganie wyciekom oleju, lepsza praca, wygodniejsza konserwacja.

2. Karki głównej mocy wyjściowej, wykorzystanie staliwa, korby obrotowej wykorzystuje wzmocnienie konstrukcji, czas pracy może być 6 milionów razy podczas normalnej konserwacji. Codzienne czasy pracy (non-stop) może wynosić ponad 60000.

3. silnik dobrze dostosowuje się do wysokiej i niskiej temperatury (-35 ℃ ~ 85 ℃)

4. Nowa technologia limitów cyfrowych, swobodna regulacja, precyzyjne sterowanie, buforowanie i spowolnienie, gdy arem idzie do pozycji granicznej, praca jest bardziej stabilna.

5. Więcej potężny system sterowania, ustawienia mikrokomputer, regulacja kąta uzbrojenia, liczenie, regulacja czasu automatycznego zamykania, czułość cofania na regulowanej przeszkody, komunikacja RS485, regulacja prędkości pracy itp.

Dlaczego warto wybrać WEJOIN High Speed ​​Barrier Gate?

1. High Speed ​​Barrier Gate przyjmuje specjalny rdzeń maszyny, odchylany uchwyt wysięgnika i wysięgnik. Ta brama barierowa działa z dużą prędkością, ale stabilnie. Czas działania wynosi 1 sekundę. Może być używany do pobierania opłat za przejazd autostradą.

2. High Speed ​​Barrier Gate wykorzystuje odchylany uchwyt wysięgnika. Wysięgnik jest wyjęty z uchwytu podczas uderzenia, co chroni rdzeń bariery i przedłuża żywotność bariery.

3. High Speed ​​Barrier Gate wykorzystuje silnik pierwszej generacji. Jest stabilny i ma długą żywotność, działa 3 miliony razy. Obudowa jest wykonana ze stali ocynkowanej o grubości 1,5 mm i pomalowana, dzięki czemu bariera może być używana w drzwiach i na zewnątrz.

4. Rdzeń zapory jest szczególny, a głównymi częściami są odlewy ze stopu aluminium. Brama bariery automatycznie się odwróci, gdy bom napotka przeszkodę. Bariera działa dobrze z fotokomórkami podczerwieni, wykrywaczami pętli, wysięgnik automatycznie wznosi się, gdy spotyka się z pieszymi i pojazdami. Ręczne urządzenie zwalniające może obsługiwać barierę w przypadku awarii zasilania.

5. WEJOIN ma pod-firmy produkujące i przetwarzające prawie wszystkie akcesoria. Poza standardową produkcją, oferujemy usługi OEM w międzyczasie.

Komunikacja z klientami

P: Jakie są miesięczne zdolności produkcyjne WEJOIN dla bramy barierowej?

Odp .: 10000 jednostek.

P: Jeśli chodzi o problem z przegrzewaniem bramy barierowej

Odp .: Bramka barierek WEJOIN ma wentylator silnika, który może rozwiązać problem przegrzania. WJDZ601 i WJDZ701 nie mają wentylatora silnika, ale obudowa ze stopu aluminium WJDZ601 może sprawić, że ciepło szybko się rozpromieni, a na obudowie znajdują się żaluzje, aby wpuścić wiatr.

P: Czasami, dlaczego boom barierowy otworzyłby się automatycznie?

O: Sprawdź, czy wyłącznik krańcowy znajduje się we właściwej pozycji; jeśli nie, wyreguluj wyłącznik krańcowy. Proszę odnieść się do ostatniej strony Instrukcji Bramy Barierowej. Lub możesz wyregulować śrubę regulacyjną. Ostatnim krokiem jest sprawdzenie intensywności sprężyny.

P: Jaka jest odległość zdalnego sterowania?

Odp .: Zasadniczo, większość zdalnego sterowania WEJOIN 418 może pokryć 100 metrów, ale nie jest bezpieczne i stabilne kontrolowanie bramki bariery z odległości 100 metrów. WEJOIN zaleca używanie pilota w odległości do 30 metrów lub 50 metrów.


Szczegóły kontaktu
Mr. Frank Zhang

WhatsApp : +008615002051250

(showSGS=>true)