aboutus

Shenzhen Wejoin Mechanical & Electrical Co.

Shenzhen Wejoin Mechanical & Electrical Co. Shenzhen Wejoin Mechanical & Electrical Co. Shenzhen Wejoin Mechanical & Electrical Co. Shenzhen Wejoin Mechanical & Electrical Co.
1 2 3 4
Rodzaj działalności: Producent
Rynek Główny: Na calym swiecie
marki: WEJOIN
Ilość pracowników: 300~320
Coroczne wyprzedaże: 30000000-35000000
Rok założenia: 2004
pc Export: 70% - 80%
O nas
-01-
Wprowadzenie

Shenzhen Wejoin Mechanical & Electrical Co. (Jego poprzednikiem jest Shenzhen Wejoin Machinery & Electrical Technology Co., Ltd), powstała w marcu 2004 roku. Jest to pierwsze krajowe przedsiębiorstwo high-tech specjalizujące się w badaniach i rozwoju, produkcji i sprzedaży inteligentnego dostępu kontrola produktów w Chinach. WEJOIN otrzymał nagrodę Brand Business Enterprise z prowincji Guangdong, przedsiębiorstwo z niezależnym innowacyjnym produktem Shenzhen City, jednego z najbardziej potencjalnych przedsiębiorstw brandingowych w Shenzhen, jednego z największych producentów produktów do kontroli dostępu i zarządzania, znanego producenta na świecie. Jego główne produkty obejmują automatyczną bramę barierową, kołowrót statywowy, barierę klapową, barierę wychylną, przesuwną barierę pełnej wysokości, napędy do bram itp.

WEJOIN ma zarejestrowany kapitał w wysokości 20 000 000 CNY Park Technologiczny WEJOIN obejmuje powierzchnię 12 000 metrów kwadratowych, powierzchnię budowlaną 28 000 metrów kwadratowych, zapewniając życie, naukę, rozrywkę itp. Nowoczesne, kampusowe środowisko dla 300 pracowników.


Od momentu powstania WEJOIN stosuje motto „Technologia jest rdzeniem” i koncentruje się na badaniach produktów niezależnych marek. WEJOIN wciąż przyciąga świeże talenty high-tech, aby wzmocnić zespół badawczo-rozwojowy. Firma utworzyła wysokiej jakości zespół badawczo-rozwojowy kierowany przez uznanych w branży ekspertów Qichun Tu. Firma samodzielnie opracowała szereg produktów, a projekty zdobyły nagrody. Nowa inteligentna bramka barierowa do silnika prądu stałego otrzymała nagrodę Longgang District Science and Technology Innovation 2007-2009. W 2011 r. „Brama barierowa nowego typu” nosi nazwę „Nowy rekord firmy Shenzhen”. Do tej pory firma ma ponad 150 niezależnych praw własności intelektualnej (wiele z nich jest patentami na wynalazki), w tym technologię nawigacji na wózkach, technologię kontroli dostępu, technologię zarządzania parkingami i tak dalej.

Rok 2017 jest ważnym rokiem uwzględnionym w historii rozwoju WEJOIN. Otwiera nową erę inteligentnej produkcji na dużą skalę w branży. Daje objaśnienia, że ​​naprawdę dobra bramka barierowa w żadnym wypadku nie oznacza outsourcingu silnika, skrzyni biegów i sterownika, a montaż za pomocą prostych złączy, jest inteligentnie produkowany przez przedsiębiorstwa badawczo-rozwojowe, które opanowują podstawową technologię. W 2017 roku WEJOIN zainwestował znaczne środki w inteligentną produkcję, aby ustanowić 13 inteligentnych linii produkcyjnych robotów i zrealizował automatyzację inteligentnych robotów, takich jak precyzyjne odlewanie matrycowe, obróbka skrzyni biegów, obróbka wału oraz montaż i pakowanie maszyn, automatyzacja zasięgu inteligentnej realizacji ponad 60%, sięgając ponad Industry 3.0, i aby osiągnąć lepszą spójność, niezawodną stabilność i produktywność w zakresie jakości barier. Tymczasem WEJOIN zwiększa inwestycje w badania i rozwój, wprowadza przemysł w erę bramki o zmiennej barierze prędkości. WEJOIN ma najbardziej wszechstronne portfolio produktów w branży, komercyjną bramę barierową dla serwonapędów DC, komercyjną bramę barierową o zmiennej częstotliwości, bramę barierową o podwójnej prędkości i dwukierunkowym oraz serię ekonomicznych cywilnych bram barierowych, spełniającą różnorodne scenariusze. Ponadto WEJOIN oficjalnie wejdzie na rynek autostrad, co oznacza, że ​​technologia WEJOIN osiągnęła międzynarodowy poziom zaawansowany. W przyszłości WEJOIN będzie nadal zwiększać inwestycje w inteligentne urządzenia badawczo-rozwojowe w zakresie barier barierowych i inteligentne roboty do automatyzacji, a także uaktualniać do Przemysłu 4.0. Poprzez „podwójną mądrość” WEJOIN osiągnie ambitny cel rocznej zdolności produkcyjnej bramki barierowej przekraczającej 200 000 zestawów.

WEJOIN koncentruje się nie tylko na technologii, jakości i zdolnościach produkcyjnych, ale także na budowaniu marki, kanale sprzedaży i serwisie. W ponad 30 prowincjach i miastach w Chinach istnieją oddziały sprzedaży i linie obsługi posprzedażnej, które zapewniają wysokiej jakości usługi przez cały dzień dla 3000 dystrybutorów, integratora systemów, inżynierii biznesowej i producentów drzwi. WEJOIN opiera się na silnym wsparciu technicznym i możliwościach ekspansji rynku, udoskonaleniu rynku krajowego, dostosowaniu układu kanałów i dążeniu do zwiększenia konkurencyjności produktów na rynku, zbudowaniu bardziej rozbudowanego systemu sieciowego, aby zapewnić kompleksowe i wydajne usługi wysokiej jakości.

Dzięki doskonałej jakości produktom i dobrej obsłudze posprzedażnej WEJOIN uzyskał duży rynek w kraju; tymczasem WEJOIN wchodzi głęboko na rynek światowy. Dzięki wielkim wysiłkom ludzi WEJOIN produkty WEJOIN zostały wyeksportowane do ponad 100 krajów i regionów, przy współpracy dealerów i agentów ponad 50, takich jak Niemcy, Francja, Wielka Brytania, Rosja, Kanada, Meksyk, Izrael, ZEA, Indie , Pakistan, Malezja, Singapur, Tajlandia i tak dalej. WEJOIN jest znaną marką na rynku zagranicznym, a także największym eksporterem w tej samej branży w Chinach.

Lokalizacja:

-02-
Historia

Nov 2002, WEJOIN Electron Department, poprzednik firmy WEJOIN, ma siedzibę w Gongming w mieście Shenzhen. Na początku jest 7 pracowników, warsztat ma mniej niż 100 metrów kwadratowych. Głównym przedmiotem działalności jest produkcja systemu kontroli drzwi.

Jun 2003, WEJOIN Electron Department rozszerza produkcję, a liczba pracowników wzrasta do ponad 30, warsztaty to ponad 500 metrów kwadratowych. Poza tym WEJOIN zwiększa również sprzedaż.

10 marca 2004, Shenzhen Wejoin Machine & Electrical Technology Co, Ltd powstała w Biling, Pingshan, Longgang District, Shenzhen, zajmuje powierzchnię 2000 metrów kwadratowych.

Lipiec 2004, WEJOIN Machinery Workshop został założony, a WEJOIN pierwszy operator bramy składanej został wyłączony z linii montażowej.

We wrześniu 2004 r. WEJOIN został określony jako "Przedsiębiorstwo Prywatnych Technologii w Shenzhen", a działalność badawczo-rozwojowa firmy WEJOIN została potwierdzona przez rząd.

Dec 2004, WEJOIN pierwszy Brama Barierowa (seria bramek barierowych DZ01) został opracowany i pomyślnie z sukcesem.

5 sierpnia 2005 r. WEJOIN przeniósł się z Biling do Pinghuan, Pingshan, z ponad 270 pracownikami, 10000 metrów kwadratowych obszaru fabryki, i miał linie produkcyjne z elektroniki, obróbki skrawaniem, blachy, bramy barierowej i silnika.

We wrześniu 2005 r. Rozwijane przez projekt WEJOIN "urządzenia nawigacyjne do projektowania wózków bramkowych" zdobyły nagrodę naukową w okręgu Longgang w latach 2003-2005 i zostały zarejestrowane jako osiągnięcie naukowe i technologiczne przez Shenzhen Bureau of Science and Technology.

W marcu 2006 WEJOIN otrzymał certyfikat i tablicę "Shenzhen High-tech Enterprise" od Shenzhen Bureau of Science and Technology.

Jul 2006, WEJOIN pierwszy operator bramy przesuwnej został opracowany i pomyślnie zjechał z linii produkcyjnej.

We wrześniu 2006 r. Utworzono departament zamorski WEJOIN.

Listopad 2006, WEJOIN powstało 10. biuro rynku krajowego.

1 stycznia 2007 r. Rozpoczął budowę WEJOIN Technology Park, okres budowy to jeden rok.

Czerwiec 2007, WEJOIN pierwsza bramka barierowa DC (seria bramek barierowych DZ02) została opracowana i pomyślnie z sukcesem.

Wrzesień 2007, pierwszy operator bram skrzydłowych WEJOIN został opracowany z powodzeniem z linii produkcyjnej.

Grudzień 2007, Zdolność produkcyjna bramki barierowej osiągnęła 1000 zestawów na miesiąc.

25 stycznia 2008, formalnie ukończony Park Technologiczny WEJOIN, cała firma przeniosła się do nowej fabryki o powierzchni 12 000 metrów kwadratowych, powierzchnia zabudowy 28 000 metrów kwadratowych.

W lutym 2008 r. Powstały pierwsze filie WEJOIN, Teamjoin Hardware Corporation.

Mar 2008, założono drugą filię WEJOIN, Vliga Precision Corporation.

Październik 2008, WEJOIN Powstało 20 biuro krajowego rynku.

W marcu 2009 r. Uroczyście otwarto pierwszą sesję Konferencji Dealerów.

Maj 2009, WEJOIN pierwsza brama barierowa DZ601 / 701 (seria bramek barierowych DZ03) została opracowana i pomyślnie z sukcesem.

Jun 2009, WEJOIN wygrał nagrodę "National High-tech Enterprise Award" i otrzymał nagrodę "Innovation Science and Technology Award 2007-2009 w okręgu Longgang".

Grudzień 2009, Zdolność produkcyjna bramki barierowej osiągnęła 2000 zestawów / miesiąc.

Jan 2010, WEJOIN Barrier Gate został nagrodzony Brand Business prowincji Guangdong w 2009 roku.

Mar 2010, WEJOIN first Full-auto Tripod Turst Turnstile został opracowany z powodzeniem na linii produkcyjnej.

Kwiecień 2010, WEJOIN inteligentna brama barierowa i wózek składany otwieracz bramy wygrał "Certyfikat Independent Innovation Product".

Jun 2010, pojawienie się statywu WEJOIN statywu nagrodzonego "National Patent Certificate".

Wrzesień 2010, WEJOIN pierwsza brama straży granicznej Longmen (seria bramek barierowych DZ04) została opracowana i pomyślnie zakończona.

Luty 2011, WEJOIN pierwsza bariera klapy (seria bariery klapy TY201) została opracowana i pomyślnie z sukcesem.

Maj 2011 r. WEJOIN nagrodził jedno z najbardziej potencjalnych przedsiębiorstw brandingowych w Shenzhen.

Lipiec 2011, WEJOIN Powstało 30. biuro rynku krajowego.

Grudzień 2011, WEJOIN nagrodzony "New Record of Shenzhen Company".

Luty 2012 r. Zdolność produkcyjna bramki barierowej osiągnęła 3000 zestawów na miesiąc.

W maju 2012 roku WEJOIN opracował pierwszą poszerzającą się barierę klapową (serię klapek TY301), która pomyślnie zakończyła się sukcesem.

Wrzesień 2012, po ponownej ocenie, WEJOIN ponownie wygrał "National High-Tech Enterprise Award".

Luty 2013, WEJOIN pierwszy elektromagnes Tripod Turnstile został opracowany i pomyślnie zjechał z linii produkcyjnej.

Jul 2013, Shenzhen Wejoin Mechanical & Electrical Co.

Październik 2013, WEJOIN pierwszy elektromagnes Swing Barrier został opracowany i pomyślnie zakończony.

Jan 2014, Zdolność produkcyjna bramki barierowej osiągnęła 4000 zestawów / miesiąc.

W maju 2014 roku WEJOIN pierwsza ekonomiczna cywilna brama barierowa (seria barierowa DZ-J) została opracowana z powodzeniem na linii produkcyjnej.

Grudzień 2014, WEJOIN pierwsza brama reklamowa bariery (seria bramek barierowych DZ-G) została opracowana i pomyślnie z sukcesem.

Jan 2015, WEJOIN zaktualizowano linię montażową Barrier Gate, która została wprowadzona do użytku, wydajność produkcji bramy barierowej osiągnęła 4000 zestawów na miesiąc.

Feb 2015, WEJOIN Access Control Barrier, zakład produkcyjny kołowrotu osiągnął 600 zestawów na miesiąc.

W sierpniu 2015 roku WEJOIN pierwsza brama barierowa Dual Speed ​​(seria bramek barierowych DZ01S) została opracowana z powodzeniem na linii produkcyjnej.

Październik 2015, WEJOIN pierwsza podwójna i dwukierunkowa brama barierowa (seria barierowa DZ04S) została opracowana i pomyślnie zakończona.

Jan 2016, WEJOIN pierwsza komercyjna brama o zmiennej częstotliwości bariery (seria bramek barierowych CB01) została opracowana i pomyślnie zakończona.

Apr 2016, Zdolność produkcyjna bramki barierowej osiągnęła 6000 zestawów / miesiąc.

Jun 2016, WEJOIN pierwszy automatyczny statyw DC Servo Statyw został opracowany z powodzeniem na linii produkcyjnej.

Sierpień 2016, WEJOIN pierwsza szybka, 0.6s Barrier Gate (seria bramek z barierą CB01E) została opracowana i pomyślnie zakończona.

We wrześniu 2016 roku WEJOIN opracował pierwszą bramę barierową o zmiennej częstotliwości i dwukierunkową barierę barierową (seria bramek barierowych DZ04P), która pomyślnie zakończyła się sukcesem.

W październiku 2016 r. Warsztat maszyn WEJOIN został zmodernizowany, pierwsza automatyka inteligentnego robota została wykorzystana do spawania uchwytów belki.

Jan 2017, Zdolność produkcyjna bramki barierowej osiągnęła 7000 zestawów / miesiąc.

Mar 2017, WEJOIN uruchomiono pierwszą automatyzację inteligentnego robota do przetwarzania skrzyni biegów.

Jun 2017, WEJOIN uruchomiono pierwszą automatykę inteligentnego robota do precyzyjnego odlewania ciśnieniowego.

Sierpień 2017, Zdolność produkcyjna bramki barierowej osiągnęła 8000 zestawów / miesiąc.

Paź 2017 r. WEJOIN uruchomił pierwszą automatyzację inteligentnego robota do obróbki szybowej.

W listopadzie 2017 roku WEJOIN uruchomił 13 linii produkcyjnych z automatyzacją inteligentnego robota i oddał do użytku.

Grudzień 2017, Zdolność produkcyjna bramki barierowej osiągnęła 9000 zestawów / miesiąc.

W styczniu 2018 r. WEJOIN pierwsza komercyjna brama do bramek prądu stałego DC (seria bramek z barierą CB03) została opracowana i pomyślnie zakończona.

-03-
Usługa

System kontroli dostępu WEJOIN i związane z nim podstawowe komponenty są niezależnie projektowane i wytwarzane. W zestawie znajduje się brama barierowa, bramka obrotowa na statywie, bariera klapy, bariera wahadłowa i blokada postojowa.

Brama barierowa WEJOIN produkowana jest z wykorzystaniem najnowszych technologii, aby zapewnić inteligentną i zautomatyzowaną obsługę. Konstrukcja jego konstrukcji obejmuje nasze niezależnie opracowane sprzęgło oraz bezpieczną i niezawodną pracę wokół tylnych przeszkód. Płyta główna wyposażona jest w interfejsy przyłączeniowe do detektorów pojazdów, sygnalizacji świetlnej, fotokomórki na podczerwień, a także urządzenia komunikacyjne RS485. Funkcje te zostały zaprojektowane w celu zaspokojenia różnorodnych potrzeb

poszczególni użytkownicy.

Kołowrót statywu ma konstrukcję mechatroniczną, która obsługuje funkcje takie jak skanowanie kart i przekazywanie dwukierunkowe. Wyposażony jest w program do automatycznej analizy i korekty błędów. Środkowe ramię automatycznie opada po wyłączeniu i podnosi się po włączeniu zasilania. Interfejs połączenia jest dostępny dla liczników pasażerów i dwukierunkowych sygnalizacji świetlnych. Działając na kompletnym zestawie protokołów komunikacyjnych, kołowrót oferuje przydatne funkcje, takie jak łagodny start, zabezpieczenie przed zamianą i automatyczne wykrywanie przeszkód.

Precyzyjnie obrobione listwy klapowe i bariery wahadłowe oferują pełen zakres funkcji, w tym automatyczny alarm, awaryjne otwarcie bramy, anty-zacisk podczerwieni, automatyczną diagnostykę usterek, blokadę anty-zwrotną, a także jedno lub dwukierunkową kontrolę dostępu. Automatyczne zamykanie bramy jest włączone podczas włączania. Jeśli przejście pozostanie niewykorzystane po przyznaniu dostępu do bramy, bariera automatycznie wydłuży czas dostępu. Okres karencji można skalibrować.

WEJOIN jest zwolennikiem technologii i innowacji. Nasz zespół ds. Rozwoju zawodowego jest kierowany przez pana Tu - znanego specjalistę w branży krajowej. Ich ciągłe wysiłki przyniosły ponad 100 patentów na własność intelektualną, z których istnieje ponad 20 patentów na wynalazek. Specjalizujemy się w technologiach obejmujących systemy kontroli dostępu, drzwi bezzałogowe chowane, a także systemy zarządzania parkingami.

Skupiamy się na logistyce, zapewnieniu jakości, technologii produkcji i obrazowaniu marki, a także na dbałości o jakość obsługi posprzedażnej. Współpracując z ponad 50 dystrybutorami na całym świecie, z powodzeniem stworzyliśmy globalną sieć usług. Szczerzy i uważni przedstawiciele są w gotowości, aby zapewnić profesjonalną pomoc naszym cenionym klientom. Korzystamy z wysoce efektywnego systemu do obsługi międzynarodowej logistyki.

Zamówienia są przewożone zarówno drogą powietrzną, jak i morską, przy pełnym obciążeniu kontenera lub mniejszym niż obciążenie kontenera.

WEJOIN ściśle współpracuje z zaufanymi firmami spedycyjnymi, aby zapewnić, że wszystkie dostawy są wykonane bezpiecznie, dokładnie i na czas.

-04-
Nasz zespół

Dział R & D.

Zespół WEJOIN R & D zatrudnia 58 pracowników, zajmuje 10% wszystkich pracowników WEJOIN. Pod kierownictwem inżyniera Cheafa Tu Qichun, który jest jednym z najbardziej autorytatywnych inżynierów ds. Produktów kontroli dostępu w Chinach, WEJOIN rozwijał wiele rodzajów bram barierowych, bramki obrotowej, bramy szybkiej, bramy Swing Gate od 2004 roku. Co roku uaktualniamy produkty i lunch na nowe producenty na podstawie opinii rynkowej. Naszym celem jest produkcja najbardziej odpowiednich produktów dla klientów.

Dział produkcji

Dział produkcji WEJOIN obejmuje sześć warsztatów zawierających 300 szt. Są to warsztaty dicastingowe, warsztaty elektryczne, warsztaty mechaniczne, dwa warsztaty montażowe, warsztaty testowe. Wszystkie części produktów, WEJOIN produkuje je w fabryce WEJOIN, a następnie montuje je razem i testuje. WEJOIN może kontrolować drobiazg z każdej części produktów. Naszym celem jest kontrola odchyłek produkcyjnych na poziomie 0% w okresie gwarancyjnym.

Overseas Marketing Deparment

Oddział WEJOIN w departamencie zamorskim zatrudnia 16 pracowników. Wszyscy mają doświadczenie w obsłudze klientów więcej niż

4 lata. Do tej pory zespół ten obsługuje klientów z ponad 80 kontrataków. Jest 38 dystrybutorów

Na całym świecie dla produktów WEJOIN. Produkty WEJOIN wygrywają udział w rynku w zależności od stabilnej jakości, najbardziej odpowiedniej obsługi, konkurencyjnej ceny. Sprzedaż tego zespołu wzrosła o 40% rok do roku.

-05-
Video

Szczegóły kontaktu